Prowadzimy skup oraz sprzedaż nowych i używanych laptopów wszystkich znanych producentów (Toshiba, Acer, Asus, Dell, Lenovo itd.). Klienci kupujący sprzęt przed zawarciem transakcji, mogą sprawdzić go pod kątem stanu technicznego. Z kolei osoby, od których skupujemy sprzęt elektroniczny, mogą liczyć na szybką wycenę i uzyskanie zadowalającej kwoty pieniężnej. W razie wszelkich wątpliwości pracownicy lombardu odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania.

Poza notebookami prowadzimy także skup/sprzedaż telewizorów większości światowych marek (Samsung, Phillips) oraz konsoli do gier starszej i młodszej generacji (Play Station, XBox, Nintendo).

Skupowane towary mogą zwiększać swą wartość w przypadku, kiedy do sprzętu elektronicznego (laptopy, TV i konsole do gier) dołączona jest instrukcja, karta gwarancyjna, a dodatkowo wszystko jest zapakowane w oryginalne pudełko. Jednak sprzedaż urządzeń elektronicznych z Państwa strony nie wymaga tego rodzaju załączników i nie jest obowiązkowa.

Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli są Państwo zainteresowani kupnem lub sprzedażą sprzętu elektronicznego. Zapewniamy, że transakcja przebiegnie szybko, bezproblemowo i zakończy się tym, że wyjdą Państwo od nas w pełni zadowoleni z gotówką lub nowym laptopem, telewizorem, konsolą do gier w rękach. Z nami skup i sprzedaż sprzętu to gwarancja bezpieczeństwa oraz uczciwej i konkurencyjnej ceny.